Zobacz również

 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia igłowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą poprawy kondycji skóry i redukcji zmarszczek oraz walki z wypadaniem włosów.

  Dowiedz się więcej
 • Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

  Osocze bogatopłytkowe posiada właciwości odmładzające i regenerujące. Wykorzystanie naturalnego składnika organizmu sprawia, że jest to bardzo skuteczna, a jednoczenie bezpieczna metoda poprawy kondycji skróy.

  Dowiedz się więcej
 • Mezoterapia fibryną bogatopłytkową

  Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Wykorzystanie fibryny pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek, głęboką regenerację skóry oraz leczenie trudno gojących się ran.

  Dowiedz się więcej
 • Wypełnienia kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy to substancja znajdująca bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go to tworzenia bezpiecznych wypełniaczy stosowanych do wypełniania zmarszczek, modelowania twarzy i sylwetki.

  Dowiedz się więcej
 • Lipoliza iniekcyjna

  Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej modelujące sylwetkę. Lipoliza polega na podaniu zastrzyków z substancji powodujących rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Po iniekcji komórki tłuszczowe pękają i uwolnione z nich tłuszcze przenikają do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

  Dowiedz się więcej
 • Botoks

  To jeden z najstarszych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, która dzięki iniekcji podskórnej pozwala nam na wygładzenie, niwelowanie zmarszczek. Zabiegi Botoksem są jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej - wybierany zarówno przez kobiety i mężczyzn

  Dowiedz się więcej
 • Wolumetria

  Wolumetria, czyli modelowanie konturów twarzy. Zabieg ten ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.

  Dowiedz się więcej
 • Laserowy peeling węglowy

  Laserowy peeling węglowy, zwany również laserowym złuszczaniem skóry z węglem, jest innowacyjną procedurą kosmetyczną wykorzystującą lasery, aby pozbyć się martwych komórek skóry i stymulować produkcję kolagenu.

  Dowiedz się więcej
 • Laserowe zamykanie naczynek

  Laserowe zamykanie naczynek, zwane również fotokoagulacją naczyń, to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania naczynek na skórze za pomocą lasera.

  Dowiedz się więcej