Logo
3 uśmiechnięte kobiety prowadzące rozmowę w salonie piękności

Mezoterapia igłowa – zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który ma dostarczyć skórze dawkę nawilżenia i odżywienia. Beauty by Kasia oferuje zabiegi mezoterapii igłowej, która jest obecnie najskuteczniejszą metodą poprawy kondycji skóry i redukcji zmarszczek oraz walki z wypadaniem włosów.

Do efektów zabiegu mezoterapii igłowej należy regeneracja, uelastycznienie skóry, redukcja zmarszczek i zmniejszenie niedoskonałości. Mezoterapia igłowa może być wykonana na twarzy, szyi, dekolcie czy też na skórze głowy.

Mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu

Mezoterapia wykonana na obszarze twarzy, szyi i dekoltu poprawia metabolizm skóry oraz pobudza ją do produkcji kolagenu. Do produkcji kolagenu zostają pobudzone fibroblasty, przy okazji wzmagając także produkcję elastyny i kwasu hialuronowego. Powoduje to, że skóra odbudowuje się i odżywia – staje się bardziej sprężysta, nawilżona i wyraźnie młodsza. Mezoterapia igłowa twarzy w Beauty by Kasia jest skuteczną metodą redukcji i usuwania zmarszczek. Skóra staje się napięta, a przebarwienia i zasinienia stają się mniej widoczne.

Mezoterapia igłowa usuwa także wyraźne oznaki zmęczenia, które objawiają się szarą, pozbawioną zdrowego blasku skórą. Zabiegi mezoterapii pozwalają również zmniejszyć blizny. Zabiegi na obszarze twarzy, szyi i dekoltu wykonywane są ze znieczuleniem. Jakie efekty przynosi wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej na twarz, szyję lub dekolt?

 • Nawilżenie i odmłodzenie skóry.
 • Spłycenie zmarszczek.
 • Efekt napięcia i uelastycznienia skóry.
 • Redukcja przebarwień i blizn.

Twoja skóra potrzebuje odżywienia? Wypróbuj też mezoterapię osoczem bogatopłytkowym w Beauty by Kasia w okolicy Warszawy!

Mezoterapia igłowa pod oczy

Pielęgnację skóry pod oczami warto zacząć już po 20. roku życia. Zmagasz się z problemami, takimi jak:

 • kurze łapki,
 • zmarszczki mimiczne,
 • sińce lub plamy na skórze pod oczami?

Jednym z zabiegów medycyny estetycznej przynoszącym najlepsze efekty pod oczami jest mezoterapia igłowa.

Mezoterapia igłowa okolic oczu w Beauty by Kasia jest najskuteczniejszym sposobem walki z opuchniętą skórą wokół oczu. Zabieg niweluje także cienie pod oczami oraz nieestetyczne pajączki wokół oczu. Mezoterapia igłowa pod oczy zwalcza jednocześnie zmarszczki wokół oczu – między innymi trudne w redukcji kurze łapki. Jest to także bardzo skuteczny zabieg profilaktyczny, który w znaczący sposób opóźnia procesy starzenia skóry – również tak delikatnej, jak skóra wokół oczu.

Mezoterapia skóry głowy

Wypadające i łamiące się włosy oraz wypadające końcówki to zmora wielu kobiet, które marzą o pięknych długich włosach. Istnieje wiele czynników, które osłabiają strukturę włosa oraz cebulki, sprawiając, że włosy stają się matowe, końcówki się rozdwajają, a włosy nadmiernie wypadają. Zauważając osłabienie kondycji włosów, należy przyjrzeć się swojej diecie, stosowanym zabiegom pielęgnacyjnym włosów oraz kosmetykom do włosów, jakich używamy, a w razie nieustających problemów z problemem należy zgłosić się do lekarza dermatologa lub trychologa.

Mezoterapia skóry głowy to skuteczny zabieg przeciw wypadaniu włosów, który stosować można bez względu na przyczynę problemu. Jest on doskonałym uzupełnieniem wdrożonych zabiegów fryzjerskich oraz leczenia wypadania włosów. Po mezoterapii skóry głowy włosy przestają nadmiernie wypadać, stają się także wyraźnie mocniejsze, odżywione, nawilżone i błyszczące.

Sprawdź lokalizację gabinetu Beauty By Kasia i zadzwoń, aby umówić się na wizytę.

Jakie są efekty mezoterapii na skórze?

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu mezoterapii igłowej? Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszego rezultatu zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie 14 dni, a następnie powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy.

Efekty mezoterapii igłowej

Jakie są efekty mezoterapii igłowej w Beauty by Kasia pod Warszawą?

 • nawilżona i odżywiona skóra
 • wygładzone zmarszczki
 • wyrównany koloryt skóry
 • zredukowane worki pod oczami
 • zredukowane pajączki wokół oczu
 • zdrowe, lśniące włosy – w przypadku mezoterapii skóry głowy

Wstrzykiwany preparat pełen substancji aktywnych oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry właściwej. Zabiegi mezoterapii igłowej skutkują rewitalizację, nawilżeniem i odżywieniem skóry. Podanie koktajlu substancji aktywnych pod skórę stymuluje fibroplasty do produkcji kolagenu i elastyny i wspiera mikrokrążenie.

Mezoterapia igłowa – wskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa polecana jest przede wszystkim osobom, u których widoczne są efekty procesów starzenia oraz zmęczenia. Wiotka, poszarzała skóra, zmarszczki, przebarwienia, pajączki wokół oczu, skóra sucha to najważniejsze wskazania do mezoterapii igłowej twarzy, szyi i dekoltu, a nadmierne wypadanie włosów, włosy łamiące się i rozdwajające się końcówki to wskazania do mezoterapii skóry głowy.

Mezoterapia igłowa to bezinwazyjny zabieg, podczas którego podawany jest preparat odżywczy i stymulujący, dzięki któremu skóra staje się widocznie młodsza i odżywiona, a efekty utrzymują się do 2 lat, dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg

mezoterapii igłowej polecany jest także profilaktycznie, celem zapobiegania skutków starzenia, jako uzupełnienie codziennej domowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Z kolei mezoterapia skóry głowy to skuteczny sposób na wypadające włosy, a także włosy, które potrzebują skoncentrowanego odżywienia i nawilżenia.

Podstawowymi wskazaniami do mezoterapii igłowej są:

 • widoczne objawy starzenia się skóry – zmarszczki, wiotkość skóry,
 • przebarwienia,
 • poszarzała skóra, cienie i pajączki pod oczami,
 • sucha skóra,
 • profilaktyka anti-aging przeciwstarzeniowa,
 • nadmierne wypadanie włosów,
 • cellulit na udach, pośladkach lub brzuchu, rozstępy skórne.

Poznaj ceny mezoterapii w Beauty by Kasia i umów się na wizytę w gabinecie 35 minut od centrum Warszawy.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii

Mezoterapia, jak każdy inny zabieg medycyny estetycznej, wiąże się też z przeciwwskazaniami. Najczęściej wymieniane przeciwwskazania do wykonywania zabiegu to:

 • ciąża i okres laktacji,
 • stany zapalne i infekcje skórne,
 • alergie na składniki preparatu,
 • cukrzyca,
 • choroby nowotworowe,
 • opryszczka,
 • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych.

Czy mezoterapia ma skutki uboczne?

Po zabiegu mezoterapii mogą mieć miejsce krótkotrwałe skutki uboczne wynikające z pracy igłą. Bezpośrednio po mezoterapii skóra może być delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Do najczęstszych możemy zaliczyć ból, zaczerwienienie i obrzęk skóry, krwiaki oraz drobne sińce. Wszystkie tego typu objawy ustępują samoistnie po upływie kilku dni.

Jak długo utrzymują się efekty?

O utrzymaniu się efektów na skórze decyduje zabieg przypominający, ale nie tylko. Po wykonaniu pełnej serii zabiegów efekty utrzymują się na skórze przez 2 lata lub dłużej. Czas, przez jaki utrzymują się rezultaty terapii, zależy od rodzaju konkretnego problemu, stanu i kondycji skóry przed wykonaniem zabiegu i postępowania po zabiegu. Po podaniu preparatu zalecamy unikać opalania i stosować krem z filtrem SPF. Zalecamy wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie 14 dni oraz powtórzenie zabiegu raz na 6 miesięcy.

Umów się na konsultację w Beauty by Kasia, sprawdź zalecenia przed zabiegiem i przekonaj się sama!

Zobacz również

uśmiechnięta kobieta

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe posiada właciwości odmładzające i regenerujące. Wykorzystanie naturalnego składnika organizmu sprawia, że jest to bardzo skuteczna, a jednoczenie bezpieczna metoda poprawy kondycji skróy.

Dowiedz się więcej
uśmiechnięta kobieta

Mezoterapia fibryną bogatopłytkową

Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Wykorzystanie fibryny pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek, głęboką regenerację skóry oraz leczenie trudno gojących się ran.

Dowiedz się więcej
uśmiechnięta kobieta

Wypełnienia kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja znajdująca bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go to tworzenia bezpiecznych wypełniaczy stosowanych do wypełniania zmarszczek, modelowania twarzy i sylwetki.

Dowiedz się więcej
uśmiechnięta kobieta

Lipoliza iniekcyjna

Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej modelujące sylwetkę. Lipoliza polega na podaniu zastrzyków z substancji powodujących rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Po iniekcji komórki tłuszczowe pękają i uwolnione z nich tłuszcze przenikają do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Dowiedz się więcej