Zobacz również

 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia igłowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą poprawy kondycji skóry i redukcji zmarszczek oraz walki z wypadaniem włosów.

  Dowiedz się więcej
 • Mezoterapia fibryną bogatopłytkową

  Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Wykorzystanie fibryny pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek, głęboką regenerację skóry oraz leczenie trudno gojących się ran.

  Dowiedz się więcej
 • Wypełnienia kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy to substancja znajdująca bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go to tworzenia bezpiecznych wypełniaczy stosowanych do wypełniania zmarszczek, modelowania twarzy i sylwetki.

  Dowiedz się więcej
 • Lipoliza iniekcyjna

  Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej modelujące sylwetkę. Lipoliza polega na podaniu zastrzyków z substancji powodujących rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Po iniekcji komórki tłuszczowe pękają i uwolnione z nich tłuszcze przenikają do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

  Dowiedz się więcej
 • Botoks

  To jeden z najstarszych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, która dzięki iniekcji podskórnej pozwala nam na wygładzenie, niwelowanie zmarszczek. Zabiegi Botoksem są jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej - wybierany zarówno przez kobiety i mężczyzn

  Dowiedz się więcej
 • Wolumetria

  Wolumetria, czyli modelowanie konturów twarzy. Zabieg ten ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.

  Dowiedz się więcej
 • Dermapen

  Dermapen to innowacyjny zabieg, który polega na mechanicznym nakłuwaniu skóry, które pobudza regenerację włókien kolagenowych oraz elastyny. Zabieg ten znany jest również, jako mezoterapia mikroigłowa. Wszystko dlatego, że podczas zabiegu skóra nakłuwana jest poprzez liczne mikroigły znajdujące się w głowicy urządzenia

  Dowiedz się więcej
 • Laserowy peeling węglowy

  Laserowy peeling węglowy, zwany również laserowym złuszczaniem skóry z węglem, jest innowacyjną procedurą kosmetyczną wykorzystującą lasery, aby pozbyć się martwych komórek skóry i stymulować produkcję kolagenu.

  Dowiedz się więcej
 • Laserowe zamykanie naczynek

  Laserowe zamykanie naczynek, zwane również fotokoagulacją naczyń, to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania naczynek na skórze za pomocą lasera.

  Dowiedz się więcej