Logo
3 uśmiechnięte kobiety prowadzące rozmowę w salonie piękności

Wypełnienia kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to prawdziwe remedium na zmarszczki. Jego rewitalizujące działanie stosuje się do wygładzenia zmarszczek czy bruzd nosowo-wargowych. Z wiekiem na ciele pojawia się coraz więcej zmarszczek grawitacyjnych, a skóra stopniowo traci swoją elastyczność. Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym to maksymalnie naturalna metoda na przywrócenie młodego wyglądu i jędrności skóry. Umów się na wizytę w gabinecie Beauty By Kasia i dowiedz się więcej!

To najbardziej uniwersalny i bezpieczny preparat służący do eliminacji linii zmarszczek i bruzd na skórze, który od lat stosuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w organizmie. Stanowi absolutnie niezbędny składnik w skórze, który zapewnia jej nawilżenie i sprężystość. Z wiekiem zanika, skóra staje się bardziej wiotka, a na twarzy i ciele pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dzięki zaawansowanym, nowoczesnym metodom stosowanym w kosmetologii i medycynie estetycznej możemy wykorzystać syntetyczny kwas hialuronowy i uzupełnić jego braki, niwelując zmarszczki, bruzdy i ubytki.

Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala też na wypełnienie i modelowanie ust i twarzy. Jest szeroko stosowany do wypełniania zmarszczek, bruzd, blizn oraz modelowania ust i twarzy. Kwas hialuronowy jest substancją wchłanialną, dlatego w celu utrzymania efektu należy powtarzać zabieg. Czas utrzymywania się wypełnienia w skórze waha się od 6 do 12 miesięcy, a czasami nawet do 2 lat, zależnie od pacjenta.

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust

Kwas hialuronowy na zmarszczki naturalnie występuje w skórze, dlatego zabiegi z jego użyciem są bezpieczne i często wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Jakie obszary można odmłodzić i wymodelować z wykorzystaniem tego preparatu? Proponujemy zabiegi na różne partie twarzy, które mają na celu eliminowanie oznak starzenia się skóry i nie tylko.

 • Kurze łapki
 • Bruzdy nosowo-wargowe
 • Linia marionetki
 • Zmarszczki w okolicy górnej i dolnej wargi
 • Usta
 • Kąciki ust
 • Wolumetria policzków i kości policzkowych

Czy zabieg jest bolesny? Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Miejsce, które będzie poddawane zabiegowi znieczulamy kremem kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem procedury. W ten sposób zabieg jest niemal bezbolesny. Sprawdź zalecenia przed zabiegiem.

Jakie są efekty wypełniania kwasem hialuronowym?

Efekty modelowania twarzy i usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym widać od razu po zabiegu, nie musisz czekać długo na rezultaty. Zastosowany preparat nawilża skórę, wypełnia zmarszczki i pobudza naturalne procesy regeneracyjne Twojej skóry. Co więcej, dzięki zabiegowi w Beauty By Kasia możesz poprawić kontur ust, wypełnić je i powiększyć, modelując je i nadając im objętość. Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy po iniekcji.

 • Efekt liftingujący
 • Wypełnienie zmarszczek i odmłodzenie skóry
 • Nawilżenie skóry

Postępowanie po zabiegu preparatem z kwasem hialuronowym

Po zabiegu skóra może być opuchnięta lub zaczerwieniona po nakłuciach. Po dwóch, trzech dniach opuchlizna i zaczerwienienie znikną, a Ty będziesz mogła się cieszyć nowym wyglądem.

 • Nie opalamy się, nie korzystamy z basenu, siłowni
 • Bezpośrednio po zabiegu wypełniania zmarszczek preparatem na bazie kwasu hialuronowego, należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości
 • Makijaż można wykonać po około 24 godzinach od zabiegu
 • 48h po zabiegu unikamy nadmiernej mimiki
 • Należy unikać wahań termicznych otoczenia szczególnie przez pierwsze 48h (do 2 tyg.) nie korzystamy z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna
 • Po zabiegu nie powinno wykonywać się takich zabiegów jak np. laseroterapia, fale radiowe w okolicach iniekcji wypełniacza (wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu)

Chcesz poznać cenę wypełnienia kwasem hialuronowym w Beauty By Kasia? Zajrzyj do naszego cennika zabiegów!

Zobacz również

uśmiechnięta kobieta

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą poprawy kondycji skóry i redukcji zmarszczek oraz walki z wypadaniem włosów.

Dowiedz się więcej
uśmiechnięta kobieta

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe posiada właciwości odmładzające i regenerujące. Wykorzystanie naturalnego składnika organizmu sprawia, że jest to bardzo skuteczna, a jednoczenie bezpieczna metoda poprawy kondycji skróy.

Dowiedz się więcej
uśmiechnięta kobieta

Mezoterapia fibryną bogatopłytkową

Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Wykorzystanie fibryny pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek, głęboką regenerację skóry oraz leczenie trudno gojących się ran.

Dowiedz się więcej
uśmiechnięta kobieta

Lipoliza iniekcyjna

Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej modelujące sylwetkę. Lipoliza polega na podaniu zastrzyków z substancji powodujących rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Po iniekcji komórki tłuszczowe pękają i uwolnione z nich tłuszcze przenikają do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Dowiedz się więcej