Ekskluzywny prezent na Dzień Matki? Bon podarunkowy na Dzień Matki w Beauty By Kasia!

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Każda mama zasługuje na wyjątkowy prezent w tym dniu. Pokaż jej, jak ważna jest dla Ciebie, podaruj jej odrobinę relaksu i czas dla siebie! Spraw, żeby poczuła się wyjątkowo. Chcesz obdarować ją czymś szczególnym? A może szukasz prezentu na Dzień Mamy na ostatnią chwilę? Pozwól nam zrobić dla niej coś specjalnego. Zamów bon podarunkowy do gabinetu medycyny estetycznej Beauty By Kasia! To voucher na zabiegi estetyczne i zabiegi medycyny estetycznej, które Twoja mama może wykorzystać na dowolny zabieg w naszym gabinecie.

Voucher podarunkowy na zabiegi kosmetyczne

Nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Voucher podarunkowy do gabinetu medycyny estetycznej na zabiegi kosmetyczne to oryginalna alternatywa dla tradycyjnych pomysłów na prezent. Voucher dla mamy możesz wykorzystać na różne okazje – nadchodzący Dzień Matki, ale też urodziny, Boże Narodzenie czy Dzień Kobiet. Każda okazja będzie dobra do podarowania jej prezentu od serca.Bon możesz kupić na miejscu, w naszym gabinecie w Grodzisku Mazowieckim, lub telefonicznie pod numerem +48 600 111 599 – bon wyślemy do Ciebie pocztą.

Na jakie zabiegi można wykorzystać voucher?

Karta podarunkowa do gabinetu kosmetycznego to pomysł na elegancki prezent na Dzień Mamy. Wybierz voucher na wybraną przez Ciebie kwotę na dowolny zabieg. Wykonujemy zabiegi na twarz, dekolt, szyję i na całe ciało. W naszej ofercie znajdziesz takie zabiegi, jak:

Pełną ofertę zabiegów znajdziesz na naszej stronie. Przy zakupie bonu o wartości 500 zł Twoja Mama będzie mogła skorzystać za darmo z lipolizy podbródka.

Zamów bon podarunkowy do gabinetu medycyny estetycznej

26 maja już niedługo! Szukasz pomysłu na Dzień Matki na ostatnią chwilę? Zastanawiasz się, co kupić na Dzień Mamy, ale nie wiesz, co ucieszyłoby ją najbardziej? Nie zwlekaj z zakupem. Poznaj najlepsze inspiracje na trafione prezenty dla mamy. Wybierz kobiecy prezent na Dzień Matki w Beauty By Kasia i zaskocz ją kartą podarunkową do gabinetu medycyny estetycznej. Zamów i odbierz gotowy do wręczenia voucher podarunkowy.